Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

sherr ne ps

Shoferi i Gjylametit anëtar i Asamblesë, shpërthen baza e PS së Tiranës: Po na përçani, po ndahemi në ballistë e komunistë, ca të Saimirit...

Eshtë shoqëruar me tone të ashpra dhe ndërprerje të mbledhjes Asambleja e PS së Tiranës ditën e djeshme. Shkak është bërë përzgjedhja e emrave...

Lajmet e fundit