Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

sherr ne ps shkoder

Sherr me armë dhe grushte në selinë e PS në Shkodër, i pranishëm edhe Ditmir Bushati

Ishte parashikuar që të inagurohej mbremjen e së martes por situata ka precipituar në dhunë fizike dhe deri në nxjerrjen e armëve nga brezi....

Lajmet e fundit