Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

sherr ne parlament

Plas sherri në parlament, burrat me grushta, gratë shkulin flokët; e cilësojnë aktin e zyrtarëve si “puç” për të rrëzuar Presidentin

Tensionet në parlamentin bolivian kanë çuar deri në përdorimin e dhunës, duke e kthyer kështu foltoren e parlamentit në një “arenë boksi”. Të majtë dhe...

Kërcet grushti në Parlamentin turk (Video)

Një sherr masiv ka shëprthyer në Parlamentin turk pas votimit për ndryshimet e mundshme në Kushtetutën e vendit. Ndryshimet do të...

Braçe: Hyra i vrarë në Parlament, nuk i toleroj më. Berisha: Është betejë për jetë a vdekje

Deputeti Erion Braçe ka thënë pas sherrit në Parlament se nuk ka ndërmed të tolerojë më fyrjet e Sali Berishës dhe Arben Ristanit. Ndërsa...

Sherr në Parlament, Edi Paloka tenton të qëllojë me grusht Erion Braçen (Video)

Debati në Parlament ka rrezikuar të degjenerojë në dhunë fizike në momentin që Sali Berisha ka lënë foltoren dhe Erion Braçe ka replikuar me...

Lajmet e fundit