Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

Sherr në parlament, flet Astrit Patozi: Opozita bën cubin, qeveria e qetë dhe e moderuar

Sherr në Parlament, flet Astrit Patozi: Opozita bën cubin, qeveria e qetë dhe e moderuar

E cila nuk është e para dhe shpresoj të jetë e fundit.

Lajmet e fundit