Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
4.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

sherr ne opinion

Plas sherri në emision për VILAT te Gjiri Lalëzit, SHPËRTHEN Nano ndaj ish-ministrit të PD: Vilën e sat ëme, unë një apartament kam. Ik...

Ka degjeneruar debati në emisionin “Opinion” mes analistit Mustafa Nano dhe ish ministrit teknik të PD-së, Gazmend Bardhi. Gjithçka ka nisur...

Degjeneron debati “Live”, Rakipllari – Vangjelit: Boll se je budalla, o idiot (Video)

Situata politike në vend jo vetëm që ka nxitur debate të ashpra në studiot televizive, por së fundmi analistët e ftuar në panelet e...

Dastid Pallaska: Hiqni dorë nga sjellja e vëllait të madh ndaj Kosovës (Video)

Juristi Dastid Pallaska ka thënë se Shqipëria nuk mund të sillet me Kosovën, ashtu siç sillet Serbia me Republika Srpskan e Bosnjës dhe Hercegovinës....

Çim Peka humbet durimin, kapet keq me Artan Hoxhën në emision (Video)

Gazetari Çim Peka duket se e ka humbur durimin duke dëgjuar kolegun Artan Hoxha në emisionin “Opinion” teksa shpjegonte detajet e pajisjes së përgjimit...

Lajmet e fundit