Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Sherr ne KZAZ

Plas sherri për votat në Rrogozhinë, Policia rrethon zonën dhe shoqëron disa persona

Përplasje fizike mes anëtarëve të dy subjekteve politike gjatë procesit të numërimit në Rrogozhinë. Konflikti raportohet se ka ndodhur brenda KZAZ dhe më pas personat...

Lajmet e fundit