Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

sherr ne komision

Batutat në Komision, Grida Duma: Këta s’janë as burra. Deputeti i PS: Ku e ke provuar burrërinë e këtyre ti (Debati)

Në Komisionin e Punës, Çështjeve Sociale dhe Shëndetësisë nuk kanë munguar as replikat mes deputetëve të PD dhe atyre të PS-së. ...

Lajmet e fundit