Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

sherr ne klub nate

Sherr dhe grushte mes dy vajzave në lokalin e natës, njëra përfundon në spital

Një vajzë pretendon se është goditur me sende të forta në kokë gjatë një sherri verbal që ka degjeneruar në konflikt fizik, në një...

Lajmet e fundit