Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

sherr ne klan

Zbulohet e vërteta e sherrit mes Nevina Shtyllës dhe gazetarit të Klanit, dalin detajet

E kujt ia priste mendja që vajza më e ëmbël e ekraneve shqiptare, do të bëhej pjesë e një debati. ...

Lajmet e fundit