Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

sherr ne durres

SHERR në Durrës, goditet me THIKË një 19-vjeçar, Policia jep DETAJE

Një sherr banal ka përfunduar me përdorimin e armëve të ftohta në Hamallaj të Durrësit. Policia njofton se shtetasi A.B., ka goditur me thikë...

Vrau 39 vjeçarin se doli të sqaronte sherrin e të birit, arrestohet pas 9 muajsh 27 vjeçari durrsak: Qëlloi për vdekje Armando Baboçin

Anxhelo Boçi, 27 vjeç, është arrestuar nga Policia pasi 9 muaj më parë ka qëlluar për vdekje Armando Baboçin. Ky i fundit ndërroi jetë...

Goditi 53 vjeçarin në Durrës pas sherrit, burri vdiq te Trauma, Policia arreston pas një jave autorin 37 vjeçar

Një 37 vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit pasi, një javë më parë pas një sherri për motive të dobëta ka goditur një...

VIDEO: Sherr i pazakontë në Durrës, vajzat ndalojnë makinat në mes të rrugës dhe rrihen; njëra del ‘zvarr’ nga Smarti

Një sherr i pazakontë ka ndodhur dje në Durrës. Siç shihet nga pamjet, të përfshira janë 4 vajza, dhe 2 djem që përpiqen t’i...

Lajmet e fundit