Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

sherr ne diber

Arrestohet zv/kryetari i Bashkisë Dibër, dhunoi me sende të forta në punonjësit

Policia ka arrestuar zv/kryetarin e Bashkisë Dibër, Ernolt Cani si dhe është shpallur në kërkim një tjetër person pas sherrit masiv në Bashkinë e...

Lajmet e fundit