Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

sherr ne dhermi

Tjetër dëshmi nga Dhërmiu, sherr masiv dhe të plagosur, ndyshe nga çfarë raporton policia

Një tjetër dëshmi për Newsbomb.al vjen nga Dhërmiu, nga lokali i njohur buzë detit, Havana, që mesnatën e djeshme u kthye në një arenë...

Lajmet e fundit