Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

Sherr në dasem

Sherr në dasmë, dhëndri godet ish-të dashurin e nuses, por zbulohet që…(VIDEO)

Një ngjarje e veçantë ka ndodhur në Amerikë te dasma e çiftit Alex dhe Nik. Në ceremoninë e dasmës ish i...

Lajmet e fundit