Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

sherr ne bashkine e dibres

Arrestohet zv/kryetari i Bashkisë Dibër, dhunoi me sende të forta në punonjësit

Policia ka arrestuar zv/kryetarin e Bashkisë Dibër, Ernolt Cani si dhe është shpallur në kërkim një tjetër person pas sherrit masiv në Bashkinë e...

Lajmet e fundit