Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

sherr ne astir

Sherr mes disa personave në Astir, një 37 vjeçar qëllohet me thikë dhe dërgohet me urgjencë në spital

Një 37 vjeçar është plagosur me thikë pas një sherri me disa persona të tjerë në zonën e Astirit në Tiranë, shkruan newsbomb.al. Ai...

Lajmet e fundit