Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

sherr ne asamblene e ps

Shoferi i Gjylametit anëtar i Asamblesë, shpërthen baza e PS së Tiranës: Po na përçani, po ndahemi në ballistë e komunistë, ca të Saimirit...

Eshtë shoqëruar me tone të ashpra dhe ndërprerje të mbledhjes Asambleja e PS së Tiranës ditën e djeshme. Shkak është bërë përzgjedhja e emrave...

Lajmet e fundit