Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

sherr naten

Sherr me thika në Laprakë, 32 vjeçari plagos rëndë të riun (EMRI)

Një konflikt raportohet të ketë ndodhur vetëm pak minuta më parë në zonën e Laprakës në Tiranë, ku një sherr banal mes dy të...

10 shqiptarët masakrojnë italianin në mes të Milanos

Një  ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbremjene  sotme, ku gjatë një sherri masiv në Itali mes një grupi shqiptarësh dhe një të...

Lajmet e fundit