Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

sherr mes tyre

Tentoi të largohej nga emisioni sapo i dëgjoi këngën, Ardit Çuni flet për sherrin me Enedën: Ajo e uli veten

Këngëtari Ardit Çuni dhe këngëtarja Eneda Tarifa ende s’i kanë sheshuar përplasjet që prej kohës kur ishin pjesë e “Këngës Magjike”.   ...

Lajmet e fundit