Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

Sherr mes tifozëve shqiptarë dhe maqedonas, ndërpritet ndeshja

Sherr mes tifozëve shqiptarë dhe maqedonas, ndërpritet ndeshja

Një ndeshje basketbolli është ndërprerë në Shkup gjatë ditës së djeshme, pasi disa tifozë shqiptarë dhe maqedonas janë përfshirë në një sherr.  Sipas...

Lajmet e fundit