Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

sherr mes te rinjve

Sherr mes të rinjve në Laç, 25-vjeçari plagoset rëndë në kokë, niset me urgjencë drejt Traumës (EMRI)

Një sherr mes të rinjve ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Sanxhak të Laçit. Si pasojë ka mbetur i plagosur një 25-vjeçari Lleji Lika...

Sherr mes të rinjve në Lezhë, plagoset një person me sende të forta, dërgohet në spital me fraktura në trup

Një sherr banal ka ndodhur mbrëmjen e sotme mes disa të rinjve në afërsi të Lezhës. Burime për mediat bëjnë me...

Sherr mes dy personave në Durrës, plagoset 59-vjeçari me thikë, arrestohet brenda një ore autori

Një konflikt i çastit ka degjeneruar në përdorimin e armëve të ftohta në Durrës. Mësohet se dy persona janë zënë tek...

Përplasje mes disa të rinjve në Tiranë, një i plagosur

Disa të rinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin pak minuta më parë në Tiranë. Mësohet se nga përplasja, një prej të rinjve...

E RËNDË/ Sherr mes të rinjve, qëllohet me thikë dhe vdes 13 vjeçari

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërsa është arrestuar dhe autori.  

Sherr mes të rinjve në Korçë, goditet me mjete të forta 27-vjeçari

Mbrëmjen e sotme në fshati Podgorie të Maliqit një grup të rinjsh janë konfliktuar mes tyre. Policia njofton se shtetasi me inicialet...

10 shqiptarët masakrojnë italianin në mes të Milanos

Një  ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbremjene  sotme, ku gjatë një sherri masiv në Itali mes një grupi shqiptarësh dhe një të...

Lajmet e fundit