Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

sherr mes te burgosurve

Përplasje mes të burgosurve shqiptarë dhe italianë, një i plagosur RËNDË

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në burgun e Avellinos në Itali, ku dy grupe të burgosurisht shqiptarë dhe italianë janë përplasur me njëri-tjetrit,...

Lajmet e fundit