Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

Sherr mes shqiptareve

Sherr mes shqiptarëve në Finlandë, biznesmeni kosovar plagos tre persona

Mësohet se një biznesmen 32-vjeçar nga Kosova, i cili jeton dhe ushtron aktivitetin e tij në Finlandë,  ka plagosur tre shqiptarë në zonën e...

Lajmet e fundit