Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

sherr me thika

Sherr me thika në burg, plagosen dy shqiptarët

Një sherr i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në një burg të Greqisë, ku dy shqiptarë janë konfrontuar me thika. Sipas...

Sherr me thika mes shqiptarëve në Itali, 2 të plagosur

Një sherr mes shoferëve të dy makinave dhe shoqëruesit të njërit prej tyre ka ndodhur në Itali, në autostradën Gorduno. Zënka ka përfunduar...

Sulm me thika në Tiranë, plagosen dy të rinj

Një sulm me thika e shkopa bejsbolli ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën e Kamzës ku kanë mbetur të plagosur dy të rinj....

Sherr me thika në Laprakë, 32 vjeçari plagos rëndë të riun (EMRI)

Një konflikt raportohet të ketë ndodhur vetëm pak minuta më parë në zonën e Laprakës në Tiranë, ku një sherr banal mes dy të...

Sherri me thika në Durrës, disa të plagosur

Në orët e vona të ditës së djeshme është raportuar për një sherr mes disa të rinjve në lagjen nr.18 në Durrës. ...

“Plas” sherri në Vorë, vëzhguesit zihen me thika

Sherri ka ndodhur jashtë ambjenteve të qendrës së votimit, një shkollë 9-vjeçare. Disa orë më parë në Elbasan dhe Shëngjin janë shënuar dy...

Sherr masiv me thika në Tiranë, plagosen dy të rinj

Dy persona kanë mbetur të plagosur rreth dy orë më parë pas një sherri me thika me disa persona të tjerë. ...

Qëllojnë me thikë 26 -vjeçarin dhe arratisen, policia në kërkim të 2 autorëve

Një sherr me thika ka ndodhur mes të rinjve gjatë ditës së sotme ku si pasojë ka mbetur i plagosur 26 vjeçari E.V, ndërsa...

Lajmet e fundit