Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

sherr me thika

Shqiptari dhe siriani përleshen me thika në Greqi, “mollë sherri” një grua

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Kretë, ku një shqiptar dhe një sirian janë përleshur me thikë. Ngjarja ndodhi Chania. Sipas informacioneve të cretapost, ‘mollë...

Sherr me thika në Elbasan, Policia prangos autorin dhe çon në spital të plagosurin (EMRAT)

Një person ka mbetur i plagosur në Elbasan, si pasojë e një sherri që ka degjeneruar në përdorimin e armëve të ftohta. Mësohet se...

Policia e Sarandës zbardh ngjarjen dhe arreston autorin e sherrit me makina e thika

Policia e Sarandës ka arrestuar 38-vjeçarin e konfliktuar me mjete të forta me një person tjetër gjatë mëngjesit të sotëm. Në pranga ka rënë Erlind...

EMRAT/ Sherri me thika në Berat, policia arreston dy shokët që qëlluan njëri tjetrin për një vajzë

Policia ka vënë në pranga Artur Gjatën, 45 vjeç dhe Ervis Kananin, 37 vjeç, të cilët ditën e djeshme plagosën me thikë njëri tjetrin. Ngjarja...

Sherr me thika në Durrës mes dy të dehurve, njëri përfundon në spital në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës, ku një person ka mbetur i plagosur rëndë. Bëhet me dije se sherri ka...

Sherr në Librazhd, 26-vjeçari plagos me thikë dy të rinjtë, dërgohen me urgjencë në spital

Një sherr është regjistruar ditën e sotme në Librazhd, ku për pasojë ka mbetur i plagosur me thikë një person. Bëhet me dije se shtetasi...

“Pse shikon të dashurën time”, sherr mes shqiptarëve në Itali, plagosen me thikë dy 17-vjeçarë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Itali, ku mbetën të plagosur me thikë dy 17-vjeçarë shqiptar në Firence. Njëri është goditur...

Sherr me thika në mes të lokalit, i plagosuri bie në koma

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në një lokal në qytetin e Elbasanit. Sipas informacioneve paraprake, dy persona janë përleshur për motive...

17 vjeçarët sherr me thika para shkollës në Shkodër, njëri përfundon në spital me plagë në trup

Një adoleshent ka përfunduar i plagosur në spitalin e Shkodrës, pas një sherri që ka bërë me një 17 vjeçar jashtë shkollës. Sipas Policisë,...

EMRI/ Vrau 28 vjeçarin me thikë dhe i plagosi të vëllanë në Elbasan, policia arreston autorin

Policia ka arritur të arrestojë autorin e vrasjes së 28 vjeçarit Florenc Kovaçi dhe plagosjes së vëllait të këtij të fundit, Mikel Kovaçi në...

Lajmet e fundit