Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

sherim

Flasin mjekët, ja sa kohë zgjat shërmimi i pacientëve me koronavirus

Koronavirusi ka infektuar më shumë se 2 milionë njerëz në të gjithë botën dhe ka vrarë më shumë se 160 mijë, por një numër...

60 vjet kërkime, zbulohet ilaçi që kuron malarian

Shkencëtarët kanë gjetur një ilaç për të kuruar sëmundjen vdekjeprurëse të malaries, të cilët e quajnë tafenoquinën një 'arritje fenomenale' pas 60 vjet kërkimesh....

Lajmet e fundit