Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

Sherif Kaloshi

AIDSSH përkujton Sherif Kaloshin, themeluesit të PD në Lushnje do t’i bëhet ekspozitë dokumentare

Autoriteti për Informim mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit, i ka shprehur ngushëllimet familjes dhe të afërmve të ish të përndjekurit dhe njërit prej...

Lajmet e fundit