Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Shërbimi informativ shtetëror

‘Puç ndaj protestës së opozitës’, Vasili: Hetoni Ramën, Ruçin, Ministrinë e Brendshme dhe SHISH

Me anë të një deklarate për mediat kreu i grupit parlamentar të LSI Petrit Vasili ngriti akuza ndaj kryeministrit Edi Rama, Kryetarit të Kuvendit...

Lajmet e fundit