Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

sherbimet sekrete

Dy anëtarë të Shërbimeve Sekrete Ruse kërkojnë azil në Francë, kanë dokumente “shumë të rëndësishme” për pushtimin e Ukrainës

Dy anëtarë të Shërbimeve Sekrete Ruse kanë mbërritur mbrëmjen e djeshme me avion në Francë dhe kanë kërkuar azil. Ata pretendojnë se kanë dokumente...

Rikthim në sportele pas sulmit kibernetik, Ministria e Brendshme jep njoftimin: Të gjitha shërbimet që janë ofruar online do jepen fizikisht

Ministria e Brendshme njofton se pas sulmit kibernetik në portalet qeveritare gjitha shërbimet që janë ofruar online deri më sot, përkohësisht do të ofrohen...

Inspektor i Përgjithshëm në Kryeministri, ndahet nga jeta eksperti i shërbimeve sekrete Luan Pobrati

Luan Probati, ekspert i njohur i shërbimeve sekrete, është ndarë nga jeta në orët e para të kësaj të enjteje. Newsbomb.al mëson se pak...

Shërbimet sekrete po planifikojnë vrasjen e Putinit, ish-spiuni ZBULON planin: Do e eleminojnë duke e helmuar, ja kush

“Presidenti rus Putin mund të vritet nga një besnik brenda Kremlinit ose nga shërbimet sekrete”, këto janë hipotezat e një ish-spiuni francez. Vrasja e Putinit...

DW: Dështuan shërbimet sekrete në Afganistan?

Pas zhvillimeve të fundit në Afganistan, qeveria gjermane ndodhet nën presion. Nga të gjitha anët vijnë kritika, nuk përjashtohet një komision hetimor parlamentar për...

Deklarata e fortë: Atasheu grek më kërkoi marrëveshjen sekrete turko-shqiptare. Kush ia dha pas një jave

Ish –atasheu shqiptar në Turqi Hajro Limaj ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin “Arena” ku ka treguar një rast, sipas tij, të...

“Agjentura serbe dhe ajo greke hedhin valle në mes të Tiranës. Ka politikanë që shkojnë…”

Ish-atasheu shqiptar në Turqi, Hajro Limaj deklaron se agjenturat serbe dhe greke hedhin valle në mes të Tiranës, duke shtuar se vitet e fundit...

Ja çfarë thotë CIA për Shqipërinë në raportimet e saj të fundit

Shërbimi sekret informativ i zbulimit në raportimet e saj të fundit e cilëson Shqipërinë një rrugë kalimi për opiumin dhe hashashin. I...

‘Shërbimet sekrete serbe e greke qëndrojnë pas krerëve shqiptarë të SHIK, SHISH’ (LISTA ME EMRA)

Është ish truproja i Sali Berishës, Izet Haxhia, ai i cili përmes një shkrimi në Facebook pretendon se të gjithë krerët e shërbimit sekret...

Ish zyrtarët e policisë sekrete maqedonase, pazar me shërbimet Greke?

Ish zyrtarët e policisë sekrete, Goran Grujevski dhe Nikola Boshkovski vlejnë ar në tregun e informatave të klasifikuara. Ekspertët nga fusha e sigurisë vlerësojnë...

Lajmet e fundit