Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

sherbime

Shtetet e Europës, ku hotelet dhe restorantet janë më të lirat e të shtrenjtat, si renditet Shqipëria

Janë ditët e fundit të vitit. Shumë persona planifikojnë ta kalojnë fundin e vitit në shtëpi, apo në lokal brenda vendit, të tjerë nuk...

AKSHI njofton ndërprerjen e shërbimeve: Do të kryejmë një operacion mirëmbajtje për rreth 10 orë

Agjencia Kombëtare e Shoqërisë së Informacionit ka njoftuar qytetarët shqiptarë se për rreth 10 orë faqet zyrtare të institucioneve publike do të jenë sërish...

Mbyllen sportelet e shërbimeve, Rama: Më 30 Prill i japim një shqelm vendimtar korrupsionit, çdo gjë ONLINE

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë me dije se Shqipëria nga vendi i 33 është ngjitur në vendin e...

Qendra e masazheve në Tiranë ofron dhe shërbime “full ekstra”, VIDEO: Zgjidhe vetë vajzën, do paguash më shumë nëse do “gjë tjetër”

Emisioni Stop në Tv Klan denoncoi këtë të martë rastin e një qendre masazhi në qendër të Tiranës, ku ofrohen shërbime seksuale. Kjo qendër...

Lajmet e fundit