Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

sherbim

Klienti i pakënaqur nga shërbimi, bën për spital prostitutën shqiptare

Një prostitutë shqiptare në Itali, ka denoncuar një klient për dhunë e grabitje pas seksit në makinën e tij. Sipas saj,...

Bërtiti për vendin dhe shërbimin, ekuipazhi nxjerr aktoren nga avioni

Aktorja amerikane Tara Reid është nxjerrë jashtë avionit që do fluturonte drejt Nju Jorkut pasi shkaktoi shqetësim për pasagjerët e tjerë para ngritjes. ...

Donald Lu largohet nga Shqipëria, mësoni ku do të shërbejë në vijim

Pas përfundimit të mandatit, ambasadori amerikan Donald Lu, do të largohet nga Shqipëria. Njoftimi i Shtëpisë së Bardhë sqaroi të enjten, se ju...

Whatsapp vjen me një shërbim të ri për të gjithë përdoruesit e Android dhe IOS

Whatsapp tani do ti tregojë miqve të tu vendndodhjen tënde. Aplikacioni i chat-it prezanton “Venndodhjen Live” një tipar që lejon njerëzit...

Posta Shqiptare ka një njoftim të rëndësishëm, ja ku do ofrohen të gjithë shërbimet për qytetarët

Posta Shqiptare nis Front Office për shërbimet publike të portalit e-Albania Zyrat e Postës Shqiptare, mund të konsiderohen nga sot si...

Ministria e Shëndetësisë pro dhënies me koncesion të laboratorëve, mjekët: Mbështesim përmirësimin e cilësisë së analizave

Ministria e Shëndetësisë ka projektuar dhënien me koncesion të shërbimit laboratorik, e cila po gjen dhe mbështetjen e mjekëve të "Qendrës Spitalore Nënë-Tereza", të...

Lajmet e fundit