Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

sherbim spitalor

Një prej banorëve braktis shtëpinë e “Big Brother”, del menjëherë jashtë dhe kërkon shërbim spitalor

Aktori Igli Zarka është detyruar që të lërë menjëherë lojën dhe duke u larguar kështu nga shtëpia e “Vëllait të Madh”. Shkak është bërë gjëndja...

Lajmet e fundit