Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

sher

Rrahën bashkëmoshatarin, shpallen në kërkim dy të miturit në Tiranë

Dy adoleshentë në Tiranë janë shpallur në këkrim pasi janë kofliktuar me një bashkëmoshatar. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Mine Peza”, ku dy të rinjtë...

Sherr me kunatin, arrestohet 40-vjeçari në Tepelenë

Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tepelenës, pasi akuzohet për dhunë në familje. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi ...

Tentoi të vrasë 2 të rinj me thikë, arrestohet 19 vjeçari në Durrës, të plagosurit përfundojnë në spital

Një 19 vjeçar në Durrës ka rënë në prangat e policisë pasi ka plagosur me thikë 2 të rinj. Bëhet fjalë...

Sherri në Gjykatë mes Eni Çobanit dhe Rudina Islamaj, del AUDIO

Është zbuluar debati mes shtetas avokates Eni Çobani dhe Rudina Islamaj e cila është pala kundërshatre e klientes së Çobanit. Në...

Lajmet e fundit