Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

shenjst klinike

“Vjeshta duhet të na e rizgjojë vetëndërgjgjësimin”, Kalo tregon shenjat që ngatërrohen mes gripit dhe Covidit, thirrja për qytetarët

Mjeku i njohur Tritan Kalo me një postim në rrjetet sociale thotë se tani kemi hyrë në stinën e gripit, shenjat e të cilët...

Lajmet e fundit