Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
33 %
2.1kmh
0 %
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
13 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

shenjat

Dhjetë shenjat e para që tregojnë se mund të jeni duke e humbur dëgjimin

Të gjithë kemi momente kur u kërkojmë të tjerëve ta përsëritin atë se çfarë thanë. Ekspertët tregojnë se cilat janë shenjat paralajmëruese që mund...

Tetë shenjat “sekrete” që tregojnë se një person vuan nga depresioni

Depresioni shpesh kalon pa u vënë re. Gjëja më e rrezikshme është se një person duket “plotësisht normal” në shikim të parë, por brenda...

Shenjat paralajmëruese në trupin tuaj që tregojnë për ‘kolesterolin e tepërt’

Jo i gjithë kolesteroli është i keq për trupin tuaj, por lloji i njohur si LDL mund t’ju vendosë në një rrezik më të...

Shenjat e Omicron dhe si dallohet nga variantet tjera të Covid

Është thelbësore që të gjithë të testohen për COVID-19 nëse zhvillojnë ndonjë nga shenjat kryesore paralajmëruese, por simptomat e Omicron mund të duken paksa...

Shenjat për mosfunksionimin e veshkave që nuk i dini

Veshkat janë një nga organet më të rëndësishme në trup. Ato kryejnë një sërë funksionesh si; kontrollojnë prodhimin e qelizave të kuqe të gjakut,...

Keni shenjë femërore apo mashkullore? Zbulojeni këtu dhe mësoni si lidhet kjo me energjinë

Peshqit - femëror Është çështje energjie. Të kesh energji femërore do të thotë të jesh më i prirur për të qene shumë intuitiv...

Shenjat dhe komplekset psikologjike që ka secila prej tyre

Dashi: Kompleksi i egos; mendon se është qendra e Universit dhe se dëshirat e tij duhet të realizohen në moment ndërkohë që të tjeret...


Lajmet e fundit