Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

shenjat e gishtave

Eksperti i IT paralajmëron: Nëse databza e targave ka dalë nga Drejtoria e Rrugëve, atëherë janë marrë patentat dhe shenjat e gishtave!

Gent Progni, ekspert i IT paralajmëron se nëse databaza e të dhënave ka dalë nga serverat e Drejtorisë së Rrugëve, atëherë janë marrë dhe...

Kush udhëtonte dhe me çfarë ishte ngarkuar avioni që u rrëzua në Kelmend? Policia u dërgon shenjat e gishtave autoriteteve malazeze

Policia shqiptare i ka dërguar homologëve në Malin e Zi shenjat e gishtave dhe gjurmët e tjera që janë gjetur në avionin e rrëzuar...

Agim Kajmaku dorëzon shenjat e gishtave, Prokuroria letër të dytë

Kryebashkiaku i Vorës Agim Kajmaku dorëzon zyrtarisht në polici shenjat e gishtave. Mësohet se Prokuroria ka dërguar një kërkesë të dytë...

Fshehën arrestimet për vjedhje në Itali, zbulohen shenjat që fundosën Aqif Rakipin dhe Gledion Rehovicën

Prokuroria e Përgjithshme kërkoi dje nga KQZ heqjen e mandatit të dy deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë. Dy deputetët ishin Aqif Rakipi PDIU dhe...


Lajmet e fundit