Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

shengen ballkanik

Rama nesër merr pjesë në Samitin e Shkupit, pritet të zyrtarizohet nisma për “Shengenin Ballkanik”

Ditën e nesërme në Shkup të Maqedonisë së Veriut do të zhvillohet forumi ekonomik “Ballkani i Bashkuar”, në të cilin do të marrë pjesë...

Rama, Vuçiç dhe Zaev takohen sot për Shengenin Ballkanik, Kosova nuk konfirmon pjesëmarrjen

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një takim online me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç. ...

Lajmet e fundit