Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
69 %
0.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

Shen Valentini

Prezantuesja seksi merr dhuratë për Shën Valentin një… makinë

Po po, sot ka dhe nga ata që kanë marrë shumë më shumë se një trëndafil apo dedikim. Kemi parë në...

Kjo është dhurata që Enca dëshiron më shumë (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia, ka treguar se çfarë dhurate parapëlqen më shumë, dhe ndoshta, çfarë ka marrë si dhuratë për Shën Valentin. Një...

Një këngë për të dashuruarit, Alban Skënderaj sjell “Unë dhe Ti” (Video)

Këngëtari Alban Skënderaj ka zgjedhur ditën e Shën Valentinit për të publikuar këngën e tij të re, një këngë romantike me një melodi të...

Bebet vishen për ditën e Shën Valentinit (Video)

Në Pennsylvania të Washington-it në spitalin “American Heart Association”, fëmijët e prorsalindur janë të veshur janë veshur enkas për festën e të dashuruarve. ...

Fakte dhe kuriozitete interesante për Shën Valentinin

Shën Valentini është një shenjtor gjerësisht i njohur, që ka jetuar në shekullin e tretë në Romë, i cili përkujtohet në datën 14 shkurt....

Berisha gjithë vëmendjen te Shën Valentini, poston foton me të shoqen dhe bënë këtë urim

Me një fotografi në krah të bashkëshortes së tij Sali Berisha uron të gjithë për ditën e Shën Valentinit duke e quajtur si "ditën...

Lajmet e fundit