Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

Shen Valentini

Shën Valentini/ Përurohet ‘Moli i Dashurisë’ në Parkun e Madh të Liqenit

Ky Shën Valentin ka ardhur ndryshe në Tiranë. Qindra çifte të reja dhe qytetarë iu drejtuan Parkut të Liqenit, ku krahas...

Librat që mund t’i dhuroni partnerit ose partneres tuaj për Shën Valentin

Librat janë gjithnjë një ide e mirë për dhuratë. Kritikja e librit, Alda Bardhyli e ftuar sot në “Wake Up” rekomandoi...

Dalldia në një shoqëri ku Shen Valentini festohet me sy të nxirë

Nga Elis Buba Më kënaqin pa masë këto reagimet e indinjuara të eksponentëve të shoqërisë civile karshi dhunës në përgjithësi dhe...

Lajmet e fundit