Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

Shen Valentini

Këto dy shtete europiane festojnë “miqësinë” dhe “dashurinë platonike” në vend të Shën Valentinit

Miliona të rinj dhe të reja në Europë nxitojnë të blejnë lule, çokollata dhe dhurata të tjera për të dashurit e tyre pak para...

Rihanna më seksi se kurrë, tregon format e kolme në prag të Shën Valentinit (Foto)

Këngëtarja e njohur Rihanna nuk i zhgënjen kurrë fansat me pozat e saj. Ajo është shfaqur më sensuale se kurrë në...

Mesazhet e Shën Valentinit shkaktojnë konfuzion në SHBA, mbërrijnë tani në nëntor në celularët e marrësve

“Jemi duke kryer procedurat e brendshme të kompanisë”, tha një zëdhënës i ‘’Syniverse’’.

‘Policet duke ruajtur zemrat e shqiptarëve’, këngëtarja publikon FOTON

Këngëtarja e njohur shqiptare Eliza Hoxha ka publikuar një foto të shkrepur ditën e sotme. Në foto shihen dy police pranë...

Obama emocionon me dedikimin për Shën Valentin: Michelle je më e bukura, më e mençura… (FOTO)

Dedikimet për Shën Valentin nuk kanë të përfunduar. Të gjithë personazhet publikë nga e çdo vend i botës kanë uruar partnerët...

Fejohet motra e Encës? Uindi Haxhia publikon UNAZËN e diamantit dhe DHURATËN marramendëse (VIDEO)

Motra e Encës, Uindi Haxhia tashmë është kthyer në kryetemën e mediave rozë për shkak të fotove provokuese dhe deklaratave. Ditën...

Frederik Ndoci bën deklaratën BOMBË: Aty ku nëna vritet e fëmijët… mos paç Shën Valentin kurrë o Shqipni etnike

Frederik Ndoci njihet si një nga këngëtar shqiptar që i thotë mendimet në mënyrë të drejtpërdrejtë dhe pa u ndikuar nga askush. ...

‘Më ke mallkuar’, Flori Mumajesi ankohet për Shën Valentin (FOTO)

Flori Mumajesi është gjithmonë në qendër të vëmendjes për lidhjet e tij të dashurisë. Këngëtari është përfolur se ka një raport...

Lajmet e fundit