Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

Shen Valentini

Maritim Marina Bay, mos u mendoni se ku do të kaloni Shën Valentinin

Vetëm 3 orë larg Tiranës, në një oaz të qetë të një prej gjireve të Vlorës, të shfaqet me madhështinë e vet Maritim Marina...

Klevis Balliu publikon foton me partneren e tij dhe bën urimin e veçantë në ditën e Shën Valentinit

Sot, në ditën e Shën Valentinit nuk ka munguar një urim as nga Klevis Balliu. Ai ka publikuar një foto me partneren e tij, krah...

Jo vetëm për bashkëshorten, kandidati i PD shpërndan trëndafila edhe për gratë durrsake (FOTO)

Luan Hoti, kandidati i PD për Bashkinë e Durrësit e ka nisur ditën me një buqetë me lule për bashkëshorten e tij, në këtë...

Të qeshur dhe të përqafuar, çifti Meta-Kryemadhi urojnë Shën Valentinin: Gëzuar nga ne!

Presidenti Ilir Meta uron ditën e Shën Valentinit me bashkëshorten e tij, kryetaren e LSI Monika Kryemadhi. Me një foto të shkrepur ndoshta verën...

“Të dua”, Tirana “vishet” me zemrat e dashurisë për Shën Valentin

Me rastin e 14 shkurtit, Tirana është "veshur"me zemrat e dashurisë duke i dhënë ngjyrën e veçantë të saj. Mjafton t’i hidhni një sy nesër...

Të dehur e të shtrirë në rrugë, ja si u festua Shën Valentini nëpër botë (Foto-Video)

Dje, mijëra të dashururar nëpër botë festuan Shën Valentinin, ditën simbolike të të dashuruarve. Mirëpo, për disa çifte në Birmingam, Newcastle...

Letra e një gruaje të vrarë për Shën Valentin

Nga Miranga Haxhia Nuk po të shkruaj se të dua, por sepse ti më do. Dashuria jote për mua është e...

Këto dy shtete europiane festojnë “miqësinë” dhe “dashurinë platonike” në vend të Shën Valentinit

Miliona të rinj dhe të reja në Europë nxitojnë të blejnë lule, çokollata dhe dhurata të tjera për të dashurit e tyre pak para...

Rihanna më seksi se kurrë, tregon format e kolme në prag të Shën Valentinit (Foto)

Këngëtarja e njohur Rihanna nuk i zhgënjen kurrë fansat me pozat e saj. Ajo është shfaqur më sensuale se kurrë në...

Mesazhet e Shën Valentinit shkaktojnë konfuzion në SHBA, mbërrijnë tani në nëntor në celularët e marrësve

“Jemi duke kryer procedurat e brendshme të kompanisë”, tha një zëdhënës i ‘’Syniverse’’.

Lajmet e fundit