Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

shemsi prenci

ME FOTO/ Zyrtari i LSI brenda ambienteve të shkollës ku bëhen votimet, ndalon qytetarët

Një denoncim vjen nga Durrësi këtë radhë ku zyrtari I LSI-së, Shemsi Premçi është parë brenda ambienteve të shkollës “Njazi Mastori”. Sipas denoncimit të...

Meta emëron SHEMSI PRENÇIN këshilltar të Posaçëm për Emergjencat Civile

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka vendosur të emërojë Shemsi Prençin Këshilltar të Posaçëm për Emergjencat Civile. Lajmin e bën me...

Refuzoi titullin ‘Qytetar Nderi’, Shemsi Prençi shpërthen ndaj Ramës: Nuk ia fal vetes kurrë gabimin që punova me të, erdhi në pushtet me parrullat…(E...

Ish-Drejtori i Emergjencave Civile, Shemsi Prençi, ka komentuar i revoltuar dhënien e titullit 'Qytetar Nderi' nga Bashkia Dibër për kryeministrin Edi Rama ditën e...

Admir Muratajn e vrau policia apo shokët? Shemsi Prençi: Kishte plagë të madhe në kokë, besoj se…

Vdekja e Admir Murataj pas grabitjes së miliona eurove në Rinas mesditën e 9 prillit vijon të ketë mistere. Në...

Shkarkimi nga detyra, flet Prençi: E prisja që prej janarit, ndihem më mirë që s’ jam pjesë e stafit të Xhaçkës

Pas shkarkimit nga detyra të Drejtorit të Përgjithshëm të Emergjencave Civile, Shemsi Prennci është shprehur e priste shkarkimin që prej janarit. ...

Reagon Prençi pas shkarkimit: Xhaçka nuk ishte bashkëpunuese, emërimi i Çakos…

Ish-drejtori i Emergjencave Civile, Shemsi Prençi i shkarkuar nga detyra me urdhër të ministres së Mbrojtjes, në një reagim për Ora Neës, thotë se...

Pasi e shkarkoi Xhaçka, drejtori i PS ironizon Shemsi Prençin: Lexova që s’ja ka varur ministrja dhe…

Pas shkarkimit të kreut të Emergjencave Civile, Shemsi Prençi, ka reaguar drejtori i përgjithshëm i Shërbimit Përmbarimor Shtetëror, Piro Lutaj. Drejtori...

Ish-drejtori i policisë plas “bombën”: Çova oficerin te dera e ARMO-s, por erdhi urdhëri nga lartë…

Ish-drejtori i Policisë së Fierit, Shemsi Prençi ka ndërhyrë për të folur për çështjen e ARMOS-s. Në një lidhje telefonike për emisionin “Opinion”,...

Alarmoi qytetarët për tërmetet, deputeti kërkon shkarkimin e Shemsi Prençit

Intervista e kreut të Emergjencave Civile ku ai paralajmëroi për tërmete të mundëshme pas kësaj vape që ka pushtuar vendin, ngjalli një debat të...

Debati për tërmetet, eksperti sqaron gjithçka: Nuk parashikohet koha

Pas deklaratave të kreut të emrgjencave civile Shemsi Prençi për tërmetet që mund të bien në Shqipëri këtë vit, të cilat shkaktuan panik dhe...

Lajmet e fundit