Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

Shemi

Pas sherrit në “Sunny Hill”, Shemi i Ilirëve kërcënon Elvana Gjatën

Nuk kanë fund telashet e këngëtarit të njohur nga Kosova, Shemi i grupit “Ilirët”. Pas përplasjes me sigurinë e festivalit “Sunny Hill”, dhe me...

Kishte dëshirë të këndonte “Adem Jasharin” në “Sunny Hill”, Shemi i Ilirëve përplaset me policinë dhe arrestohet, akuza babait të Dua Lipës

Vokalistit të mirënjohur të grupit Ilirët, Shemsi Krasniqi i ka ndodhur një incident i pakëndshëm dje teksa ka tentuar të bëhet pjesë e festivalit...

Pendohet Shemi i “Ilirëve”, anulon pjesëmarrjen në Festivalin e Korçës: Kam gabuar pak, por kaloj në opozitë

Ndonëse një ditë më parë konfirmoi se do të ishte në Festivalin e Birrës në Korçë, këngëtari i njohur nga Kosova, Shemi ka vendosur...


Lajmet e fundit