Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

Shembet ndërtesa

Shembet ndërtesa e vjetër në Rio De Janeiro, humbin jetën dy persona, një nga viktimat ishte foshnje

Një ndërtesë katër-katëshe u shemb në pjesën perëndimore të Rio De Janeiros, ku si pasojë humbën jetën dy persona, mes tyre një foshnje dhe...

Lajmet e fundit