Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

shembet hoteli

Shembet hoteli në Kinë, humbin jetën 8 persona, disa të zhdukur

Të paktën 8 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë zhdukur si pasojë e shëmbjes së një hoteli në Kinë. Sipas mediave...

Stuhia Ciara ‘pushton’ Mbretërinë e Bashkuar, shikoni si shembet hoteli (Video)

Stuhia Ciara ka lëshuar gjithë zemërimin e saj mbi Mbretërinë e Bashkuar, teksa pamje dramatike vijnë nga një hotel skocez, i cili shembet nga...

Shembet hoteli, vdesin 15 dasmorë në Peru

Tragjedi në një dasmë në Amerikën Latine. Shembja e murit dhe një pjese të çatisë ka shkaktuar vdekjen e të paktën 15 personave. ...

Lajmet e fundit