Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Sheiku Mohammed bin Rashid alMaktoumi

Arratisja e vajzës dhe gruas së tij, sundimtari i Dubait Mohammed bin Rashidi dëshmon në Gjykatën e Lartë  

Sheiku miliarder, sundimtari i Dubait, Mohammed bin Rashid al-Maktoumi do të jetë në një betejë gjyqësore me një nga gratë e tij, princeshën Haya...

Lajmet e fundit