Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

shehi

Shehi: Mbi kushtet e Berlinit mund të ndërtojmë marrëveshje

Ish-deputeti Dashamir Shehi duke komentuar 9 kushtet e Gjermanisë për negociatat, tha se ato janë baza për një marrëveshje politike mes palëve. Në emisionin...

Firmosi marrëveshjen, Shehi: Beteja fillon sot! Format që do ndërmarrim më tej (Dy fjalë për Astrit Patozin)

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi firmosi marrëveshjen e koalicionit opozitar të përbërë nga 10 pika. Në një pronocim për gazetarët,...

Shehi: Qeveria bie kur të mbyllen kafet dhe bizneset, protestë pasdite se vjen koha e vapës

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi shprehet se opozita nuk ia ka arritur qëllimit të tërheqë në protestë pjesën e “elektoratit gri”. Sipas tij nëse...

Përfundon takimi, aleatët e Bashës flasin një nga një për mandatet (Çfarë tha Mediu, Dule, Ndoka, Shehi e Duka)

Përfundon takimi i kreut të PD me aleatët. Fjalën e kanë marrë një nga një aelatët e Bashës të cilët janë...

PS kërkon përjashtimin e Berishës, Dashamir Shehi qetëson situatën: Mos kini merak, nuk kap njeri armët

Nga foltorja e Kuvendit kreu i LZHK-së Dashmir Shehi komentoi deklaratën e ish kryeministrit Berisha për 'kapjen e armëve'.   Shehi...

‘Nuk e përjashtoj mundësinë nëse ma kërkon Basha’, ofrohet kandidati i parë demokrat përballë Veliajt

Deputeti demokrat, njëherazi kryetar i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, Dashamir Shehi, është gati të përballet me Erion Veliajn. I ftuar në emisionin “45 minuta”...

Dashamir Shehi thumbon Bushatin: Këtij djaloshit si për dreq i kanë shtuar edhe një Evropë nga mbrapa (Arsyet pse nuk hapen negociatat edhe vitin...

Kreu i LZHK Dashamir Shehi nga foltorja e Kuvendit u shpreh pesimist lidhur me hapjen e negociatave të Shqipërisë në vitin 2019. Sipas tij...

Dashamir Shehi: Kjo s’ka ndodhur ndonjëherë në historinë e Shqipërisë. Kjo është Omertà

Deputeti Dashamir thotë se ikja e vëllait të ministrit të Brendshëm në Itali nuk ka ndodhur asnjëherë në ndonjë shtet dhe kjo është më...

Shehi: Do të na drejtoj Europa për të bërë shtet, ne nuk dimë, të varfër dhe injorantë

Deputeti Dashamir Shehi është shprehur se ne shqiptarët nuk dimë që të ndërtojmë shtet. I ftuar mbrëmjen e sotme në Ora...

Aleati i Bashës i del në krah Tahirit: Nuk japim ne vendime, të merren prokurorët

Ish ministri i brendshëm Saimir Tahiri, ka realizuar mbrëmjen e sotme një bashkëbisedim direkt nëpërmjet një lidhje telefonike me personat e ftuar në emisionin...

Lajmet e fundit