Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

shefi i trafiqeve

La të lirë të shumëkërkuarin, pezullohet nga detyra shefi i Trafiqeve të Paligjshme në Elbasan (EMRI)

Ulian Shpataraku, shefi i Seksionit të Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve në Elbasan, është pezullluar sot nga detyra. Bëhet me dije se punonjësi i  Policisë...

Lajmet e fundit