Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

shefe

Nuk i dha postin që kërkonte, polici vë në plan skenarin e hakmarrjes ndaj shefes, një shqiptar e ndihmon (EMRI)

Një punonjës i policisë lokale të Trezzanos në Itali është arrestuar ditën e sotme, pasi akuzohet se vendosi drogë në makinën e shefes së...

Ditëlindja e shefes “u kushtoi shtrenjtë”, rikthehen në detyrë pas pezullimit 4 efektivet e forcave “Shqiponja”

Katër efektivët e forcave “Shqiponja” që u pezulluan pak ditë më parë janë rikthyer sërish në detyrë.R.P., Xh.N., A.Sh. dhe R.M u larguan nga...

Një amvisë e vërtetë, Dua Lipa filmohet duke gatuar

Nuk na ndodh shpesh ta shohim duke gatuar këngëtaren shqiptare e famë botërore Dua Lipa. Por ditën e sotme i dashuri...

Lajmet e fundit