Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

sharon stone

Sharon Stone pozon “topless”, 64 vjeçarja duket e mahnitshme

Sharon Stone është shfaqur shumë sensuale teksa ka pozuar “topless”. Aktorja e famshme e Hollywood-it i ka lënë pak vend imagjinatës gjatë realizimit të disa...

Aktorja e famshme Sharon Stone trondit me rrëfimin: Kam abortuar 9 fëmijë

Aktorja e famshme e hollivudit, Sharon Stone, ka rrëfyer disa momente tronditëse në jetën e saj. Ajo ka thënë se ka pësuar 9 aborte...

“Kur vdiq kontrollova arkivolin që të sigurohesha”, shokon aktorja e njohur: Gjyshi më abuzonte dhe gjyshja e ndihmonte

Aktorja, Sharon Stone në librin e saj të titulluar ‘Bukuria e të jetuarit dy herë’. Ka zbuluar momente mjaft të vështira të jetës së...

Motra e Sharon Stone infektohet me koronavirus, aktorja jep një mesazh për të ‘papërgjegjshmit pa maska’

Aktorja e njohur me famë  ndërkombëtare, Sharon Stone tha se motra e saj Kelly  është  prekur nga Covid-19 dhe ndodhet në  gjendje të  rëndë...

Dërgimi i mjekëve shqiptarë në Itali, aktorja me famë botërore bën dedikimin prekës: Faleminderit me gjithë zemër Shqipëri (FOTO)

Ylli i kinematografisë Sharon Stone, ka reaguar e prekur lidhur me dërgimin e 30 mjekëve dhe infermierëve shqiptarë në Itali gjest ky që këto...

Lajmet e fundit