Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

shaip hasalla

1 i vrarë dhe 2 të plagosur për tokën në Lushnjë, kushëriri qëllon për vdekje kushëririn, plagos dhe dy të afërm të tjerë

Një i vrarër dhe dy të plagosur. Ky është bilanci i një sherri për tokën mes kushërinjve në Lushnjë, në fshatin Grunjas. Mësohet se...

Lajmet e fundit